Konkurs plastyczny „Święta Majowe”

Początek maja, to w naszej Ojczyźnie czas obfitujący w rocznice i święta narodowe związane z bogactwem symboli narodowych, historią Polski i Europy. Za nami czas trzech świąt majowych: 1, 2 i 3 maja, które są szczególnie ważne w historii Polski. Obchodziliśmy je w szczególny sposób – razem, a jednak osobno.

Z okazji obchodów świąt majowych, zapraszamy uczniów klas I – VIII Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Jest on skierowany dla uczniów chętnych.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnego symbolu narodowego, wybraną przez siebie techniką plastyczną. Format pracy dowolny.

- Pracę prosimy sfotografować maksymalnie dwoma zdjęciami, podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą, a następnie przesłać do dnia 15.05.2020, na adres mailowy: splelow@poczta.onet.pl

lub

- Pracę wykonaną w programie komputerowym prosimy podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą z rozszerzeniem jpg, a następnie przesłać do dnia 15.05.2020, na adres mailowy: splelow@poczta.onet.pl

Konkurs organizuje świetlica szkolna. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody