Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127800
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia sportowe uczniów gimnazjum Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia sportowe uczniów gimnazjum Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko ucznia klasa

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

Zawody

Osiągnięcie

I.  Szkolna drużyna piłki ręcznej dziewcząt

 

Monika Wójcik IIIs, Pytlarz Karolina IIIs, Raźniak Sylwia IIIs, Zaborska Wiktoria IIIs, Kapral Patrycja IIIs, Śmietana Małgorzata IIIs, Gorzkowska KatarzynaIIIs, Marlena Kaczmarzyk, IIIs  Agnieszka  Luty IIIs,  Julia Choryłek IIIa, Pietrzyk Angelika IIIa,Światek Kinga IIs, Oliwia Jasion, IIs Julia Jakubowska IIs, Szczerba Martyna IIa,  Wiktoria Janasik  IIa, Karolina Dziura, Is Olga Kaczmarzyk Is, Nikola Brodzińska Is, Eliza Gul Is, Natalia Kitala  Is

 

 

 

mgr Halina Wójcik

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Piłce ręcznej dziewcząt

 

Turnieju Otwarcia sezonu piłki ręcznej dziewcząt w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie

 

 IV Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Częstochowskiego

 

 

I Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora IV LO im. Henryka Sienkiewicza

 

V Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Mstowiak Cup 2017

 

 

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Ćwierćfinał Wojewódzki Piłki ręcznej dziewcząt

 

  Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki Piłki ręcznej dziewcząt

 

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej  województwa śląskiego w Piłce ręcznej dziewcząt

 

 

II Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrz Gminy Kęty

 

 Amatorska Podbeskidzka II Liga Piłki Ręcznej Dziewcząt

 

I miejsce

 

 

  

I miejsce

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 II miejsce

 

  

I miejsce

 

 

  

I miejsce

 

 

 III miejsce

 

 

  

IX-XII miejsce

 

 

 

I miejsce

 

 

  

I miejsce

 

II.Piłka ręczna

Karolina Pytlarz, Sylwia Raźniak 

mgr Halina Wójcik

Zostały nagrodzone statuetkami przez władze powiatowego zrzeszenia LZS  w kategorii zawodnik piłka ręczna w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie

V - miejsce w województwie śląskim w piłce ręcznej  dziewcząt

 

 

III.Tenis stołowy

Angelika Pietrzyk IIIa

mgr Halina Wójcik

IX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lelów

I miejsce

IV.Szachy

Oliwia Jasion IIs, Anita Gorzelańczyk IIIa , Karolina Dziura Is, Mateusz Ptasik Is

mgr Halina Wójcik

mgr Marcin Dziura

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach

 

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

Półfinał Wojewódzki w szachach

 

I miejsce

 

 

 

 IV miejsce

V. Lekkoatletyka

Biegi

Angelika Pietrzyk kl. IIIa

 

  

Sylwia Raźniak IIIs, Karolina Dziura Is, Angelika Pietrzyk IIIa, Zuzanna Groja IIs, Katarzyna Gorzkowska IIIs, Kinga Świątek IIs, Agata Gorzkowska Is

 

Karolina Dziura Is,

 

 Agata Gorzkowska Is,

 

 Nikola Brodzińska Is

 

Dawid Korzeniec

 

 

 

Katarzyna Gorzkowska

 

 

 

 

Kinga Świątek

mgr Halina Wójcik

Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Biegach przełajowych

 

  

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Biegach przełajowych

 

 

 

 

 

XV Bieg Ziemi Lelowskiej kat. kl. I gimnazjum dziewczęta

 

 

  

 XV Bieg Ziemi Lelowskiej kat. kl. II gimnazjum chłopcy

 

 

XV Bieg Ziemi Lelowskiej kat. kl.III gimnazjum dziewczęta

 

 

II Olimpiada Gmin Powiatu Częstochowskiego

W biegu na 60m

I miejsce

 

 

  

 

 IV miejsce

 

 

 

  

I miejsce

 

 II miejsce

 

III miejsce

 

 III miejsce

 

 

  

I miejsce

 

  

III miejsce

 

 

VI.Skok w dal

Kinga Świątek

mgr Halina Wójcik

II Olimpiada Gmin Powiatu Częstochowskiego

W skoku w dal

II miejsce

Wójcik Paweł , Mróz Piotr , Orawiec Daniel , Minkowski Jakub , Włodarski Adrian , Jakubowski Wojciech , Świątek Jakub , Janikowski Dominik, Gorczyczyński Adam, Nowak Michał, Gęsikowski Karol , Janasik Filip, Krzyżowski Mateusz, Daniel Szymczyk , Kowalik Michał, Łapajski Jakub Ptasik Mateusz , Foltyn Dawid, Foltyn Filip (szkolna drużyna piłki ręcznej):

mgr Marcin Dziura

Półfinał  gimnazjady powiatu częstochowskiego (Koniecpol),

 

 Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Lelów),

 

Finał rejonu częstochowskiego (Częstochowa),

 

 Półfinał województwa śląskiego (Sosnowiec),

 

Turniej o Puchar dyrektora L.O. im H.Sienkiewicza (Częstochowa),

 

Turniej o Puchar starosty częstochowskiego (Lelów),

 

 Turniej o Mistrzostwo Śląskiego Zrzeszenia LZS w Częstochowie (Lelów),

 

Zimowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej (Lelów),

 

Ogólnopolski Turniej o Puchar Dyrektora Z.S. w Wąchocku,

 

 Turniej Piłki Ręcznej „Mstowiak Cup”,

I miejsce

 

 

 I miejsce

 

 

I miejsce

 

 III miejsce

 

 

 I miejsce

 

 

 III miejsce

 

 

II miejsce

 

 

 II miejsce

 

 

I miejsce

   

 I miejsce 

Piotr Mróz, Jakub Minkowski, Adrian Włodarski, Dominik Janikowski, Adam Gorczyczyński, Jakub Świątek, Paweł Wójcik, Karol Gęsikowki, Mateusz Krzyżowski, Filip Janasik, Daniel Włodarski, Patryk Janik, Mateusz Ptasik, Damian Kapral (szkolna drużyna piłki nożnej chłopców)

mgr Marcin Dziura

Ćwierćfinał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Przyrów)

 

Półfinał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Konopiska)

 

Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego)

 

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach

 

I miejsce

 

 

  I miejsce 

 

 

IV miejsce 

 

 

 I miejsce 

Zuzanna Groja , Kinga Światek, Natalia Pompka, Beata Rokicka, Oliwia Jasion, Julia Jakubowska, Monika Wójcik, Sylwia Raźniak, Patrycja Kapral, Kasia Gorzkowska, Małgorzta Śmietana, Wiktoria Zaborska(szkolna druzyna piłki nożnej dziewczat)

 

 

mgr Marcin Dziura

Półfinał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Mstów)

 

Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego(Kłomnice)

 

I miejsce

 

 

 III miejsce

Mateusz Ptasik, Piotr Mróz, Jakub Światek (szkolna drużyna tenisa stołowego):

 

mgr Marcin Dziura

Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Poczesna)

III miejsce  

Paweł Wójcik, Piotr Mróz (wyróżniający się zawodnicy w piłkę ręczna)

mgr Marcin Dziura

Zostali nagrodzeni statuetkami przez władze powiatowego zrzeszenia LZS  w kategorii zawodnik piłka ręczna w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie

IX miejsce na Śląsku

Daniel Orawiec (lekkoatletyka)

mgr Marcin Dziura

II Olimpiada Gmin Powiatu Częstochowskiego

W skoku w dal

I miejsce