Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127795
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie w roku szkolnym 2017/2018

 

Osiągnięcia sportowe uczniów gimnazjum Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie 2017/2018

 

Imię i nazwisko ucznia klasa

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

Zawody

Osiągnięcie

I.  Szkolna drużyna piłki ręcznej dziewcząt

 

Martyna Szczerba IIIa, Wiktoria Janasik IIIa, Oliwia Jasion IIIs Julia Jakubowska IIIs, Beata Rokicka IIIs Zuzanna Groja IIIs Karolina Dziura IIs Natalia Kitala IIs, Nikola Brodzińska IIs Agata Gorzkowska IIs, Marta Pytlarz IIs, Eliza Gul IIs, Patrycja Mróz IIs, Olga Kaczmarzyk IIs, Weronika Płaszczyk IIIa, Natalia Pełka IIIa, Natalia Nowak IIa

 

 

mgr Halina Wójcik

 V Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Częstochowskiego

 (Lelów 30.10.2017r)

 

 

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej (kl. GIMN+VII kl. SP) Powiatu

Czestochowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.      

( Lelów14.11.2017r)

 

II Mikołajkowy Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt

  (Kęty 25.11.2017r.)

 

 I Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury  

  (Lelów 07.02 2018r)

 

 

II Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora IV LO w Częstochowie

 

Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Piłka ręczna dziewcząt (Częstochowa24.04.2018r).

 

I miejsce

 

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

  

III miejsce

 

 

  

II miejsce

 

 

 

  

I miejsce

 

 

 

I miejsce

II. Martyna Szczerba IIIa, Karolina Dziura IIs

mgr Halina Wójcik

Zostały nagrodzone statuetkami przez władze powiatowego zrzeszenia LZS  w kategorii zawodnik piłka ręczna w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie

IX -XII miejsca w województwie śląskim w piłce ręcznej dziewcząt

III. Lekkoatletyka

Biegi przełajowe

Karolina Dziura IIs,

Agata,GorzkowskaIIs, Marta Pytlarz IIs, Natalia Kitala IIs, Wiktoria Janasik IIIa, Zuzanna Groja IIIs

mgr Halina Wójcik

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  (Konopiska 27.09.2017r)

IV miejsce

 Gęsikowski Karol , Janasik Filip, Krzyżowski Mateusz, Daniel Szymczyk , Kowalik Michał, Łapajski Jakub Ptasik Mateusz , Foltyn Dawid, Foltyn Filip , Urbańczyk Bartosz, Szymczyk Damian, Sowiński Kacper, Łapajski Kacper,Mariusz Palka, Marek Palka, Norbert Pałęga, Kuba Luty Marcin Konatowski, (szkolna drużyna piłki ręcznej)

mgr Marcin Dziura

Półfinał  gimnazjady powiatu częstochowskiego (Mstów),

 

 

 Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Lelów),

 

 

 

Finał rejonu częstochowskiego (Częstochowa),

 

 Półfinał województwa śląskiego (Zawiercie),

 

 

 

Turniej o Puchar dyrektora L.O. im H.Sienkiewicza (Częstochowa),

 

 

Turniej o Puchar starosty częstochowskiego (Lelów),

 

 

 

 Turniej o Mistrzostwo Śląskiego Zrzeszenia LZS w Częstochowie (Lelów),

 

 

 

Zimowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej (Lelów),

 

Turniej o Puchar Dyrektora Z.S. w Sędziszowie,

 

 

 Turniej Piłki Ręcznej „Mstowiak Cup”,

 

I miejsce

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

I miejsce

 

III miejsce

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 I miejsce

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

  

 II miejsce

 

  I miejsce

 

 

 

 I miejsce 

Karol Gęsikowki, Mateusz Krzyżowski, Filip Janasik, Mateusz Miszczyk, Marek Palka, Daniel Włodarski, Daniel Szymczyk, Patryk Janik, Mateusz Ptasik, Damian Kapral, Szymon Połcik, Kacper Łapajski (szkolna drużyna piłki nożnej chłopców)

 

 

mgr Marcin Dziura

Ćwierćfinał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Lelów)

 

 

Półfinał gimnazjady powiatu częstochowskiego (Starcza)

 

 

 

Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego(Kruszyna)

 

 

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Przyrowie

 

I miejsce

 

 

 

  I miejsce 

 

 

 

 

III miejsce 

 

 

 

II miejsce 

Karol Gęsikowski, Filip Janasik (wyróżniający się zawodnicy w piłkę ręczna)

mgr Marcin Dziura

Zostali nagrodzeni statuetkami przez władze powiatowego zrzeszenia LZS  w kategorii zawodnik piłka ręczna w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie

IX miejsce na Śląsku

Oliwia Jasion , Michał Kowali, Wiktor Sieradzki, Filip Janasik (szkolna drużyna szachowa)

mgr Marcin Dziura

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach

(Konopiska)

 

 

III miejsce