Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127683
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Tematy realizowanych projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Przedmiot /

Opiekun projektu

Temat projektu

Klasa /

 Uczestnicy projektu

 

 

Język polski

mgr Agnieszka Kowalik

 

Zorganizowanie przedstawienia „Sąd nad Przyrodą”.

Przygotowanie scenografii.

 

Kl. IIa

1. Lider – Dawid Korzeniec

2. Filip Wójcik

3. Dawid Łącki

4. Przemysław Klimek

5. Dominik Gorzkowski

 

Język polski

mgr Renata Wawer

 

Zorganizowanie przedstawienia „Sąd nad Przyrodą”.

Przygotowanie scenografii.

 

Kl. IIa

1. Lider – Miłosz Lamch

2. Bartosz Czerwiński

3. Karolina Tręda

4. Dawid Frajer

 

Informatyka

mgr Ola Kępska

 

 

Jak przygotować zaproszenia, dyplomy i podziękowania na podsumowanie projektu ekologicznego „Środowisko zawsze blisko”?

Kl. IIa

1. Lider – Dominika Stępień

2. Natalia Pełka

3. Dominika Mazanek

4. Wiktoria Stępień

5. Błażej Adamczyk

 

Informatyka

mgr Ewa Galas

 

Jak wykorzystać programy komputerowe do przedstawienia i prezentowania informacji?

Kl. IIs

1. Lider – Natalia Pompka

2. Zuzanna Groja

3. Jakub Łapajski

4. Mateusz Miszczyk

5. Kinga Świątek

 

Język niemiecki

mgr Dorota Sękala

 

IV Dzień Niemiecki – Poznajemy niemieckie cuda natury i architektury 21.03.2017 r.

 

Kl. IIs

1. Lider – Beata Rokicka

2. Mateusz Borkowski

3. Michał Kowalik

4. Wiktor Sieradzki

5. Daniel Szymczyk

6. Daniel Włodarski

 

Historia

dr Ewa Kłopot

 

Moja miejscowość na starej fotografii. Lelów i okolice dawniej i dziś.

Kl. IIa

1. Lider – Martyn Szczerba

2. Wiktoria Janasik

3. Martyna Klimas

4. Weronika Płaszczyk

5. Jakub Marczak

 

Biologia

mgr Janusz Kowalik

 

Woda i jej czystość.

 

Kl. IIs

1. Lider – Marcin Konatowski

2. Julia Jakubowska

3. Bartosz Pytlarz

4. Norbert Pałęga

5. Oskar Nowak

 

Pedagog

mgr Marta Lubaś

 

Świąteczna paczka – pomoc potrzebującym.

KL. IIa

1. Lider – Weronika Palka

2. Julia Rzepka

3. Karolina Jamrozik

4. Żaneta Kowalska

5. Daniel Jamrozik

 

Wychowanie fizyczne

mgr  Marcin Dziura



V Ogólnopolski Zimowy Turniej Piłki Ręcznej.

 

 

Kl. IIs

1. Lider – Filip Janasik

2. Oliwia Jasion

3. Karol Gęsikowski

4. Mariusz Palka

5. Kuba Luty