II Zimowy Turniej Piłki Ręcznej

18 stycznia 2014r. na hali sportowej w Lelowie rozegrany został turniej piłki ręcznej zorganizowany przez uczniów naszego gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego. Grupa projektowa w składzie: Daniel Raźniak, Maciek Stępień, Adrian Sowa, Tomek Kulawiak, Hubert Wawer i Dawid Pustuł pracująca pod opieką Pana Marcina Dziury, zaprosiła do udziału w turnieju Z.S.S.B w Częstochowie, Absolwentów Gimnazjum w Lelowie oraz dwie drużyny złożone z uczniów naszej szkoły. Gospodarze okazali się bardzo gościnni, gdyż pierwsze miejsce zajęli Absolwenci, a drugie drużyna z Częstochowy. Na trzeciej pozycji rywalizację ukończyła drużyna Gimnazjum I, a czwarte Gimnazjum II. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Pastusiak (Z.S.S.B Częstochowa), a najlepszym bramkarzem Mateusz Soja (Absolwenci).

Dla wszystkich drużyn organizatorzy zapewnili puchary i statuetki, a także poczęstunek oraz napoje chłodzące.