II Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

6 grudnia 2013 r. na Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Lelowie rozegrany został  II Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców (zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego). Organizatorami turnieju byli uczniowie z kl. IIb Gimnazjum w Lelowie (Edyta Nowak, Agnieszka Mróz, Milena Żelazna, Aleksandra Gawlikowska, Barbara Liberda, Kamil Sowiński) opiekunem projektu była p. Halina Wójcik. Do walki przystąpiły drużyny z wszystkich klas. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dostarczyli dużo emocji podczas tego turnieju. Walka o pierwsze miejsca toczyła się  do samego końca rozgrywek i ostatecznie o pierwszym miejscu zarówno u dziewcząt jak i u chłopców zdecydowało liczenie małych punktów.

Wyniki turnieju dziewcząt;             Wyniki turnieju chłopców:

I miejsce kl.IIa                                  I miejsce kl.IIb

II miejsce kl. IIIa                               II miejsce kl. IIa

III miejsc kl. IIb                                III miejsce kl. IIIa

IV miejsce kl. Ia                                IV miejsce kl. Ia

V miejsce kl. Ib                                 V miejsce kl. Ib

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju wśród dziewcząt została Karolina Odyjas, a wśród chłopców Daniel Raźniak.

Rozdanie dyplomów i medali odbyło się podczas wigilii szkolnej.

Opracowała Halina Wójcik