Jesteś tutaj:
  1. Start

WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W LELOWIE:

Dzisiaj na tablicy

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

Informacja

Od 19 kwietnia 2021 r. dzieci z przedszkola i "zerówki" wracają do nauki w trybie stacjonarnym.

Dowóz od 19.04.2021 r.

Koncert Pieśni Patriotycznej z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusa – Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów zachęca do udziału w projekcie ekologiczno-charytatywnym „Zbieramto w szkole”. Więcej informacji na stronach: https://www.zbieramtowszkole.pl/ i http://zbieramto.pl/

REKRUTACJA do klasy I w roku szkolnym 2021/2022

Informuję, że wyniki rekrutacji do klasy I Szkoły Podstawowej w ZSP w Lelowie na rok szkolny 2021/2022 zostały zamieszczone przy głównym wejściu do szkoły. Informacja do publicznej wiadomości będzie dostępna w dniach 12-15.04.2021r.  Wyniki rekrutacji można również uzyskać osobiście pod nr telefonu 34 3558 290 (sekretariat szkoły).

Elżbieta Węgrzyniak - p. o. dyrektora ZSP w Lelowie

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2021/2022

Informuję, że wyniki rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 zostały zamieszczone przy głównym wejściu do szkoły i hali sportowej. Informacja do publicznej wiadomości będzie dostępna w dniach 08-12.04.2021r.  Wyniki rekrutacji można również uzyskać osobiście pod nr telefonu 34 3558 290 (sekretariat szkoły).

Elżbieta Węgrzyniak - p. o. dyrektora ZSP w Lelowie

INFORMACJA

Od 29 marca do 18 kwietnia 2021 r. dzieci  przedszkolne oraz z klasy "0" będą realizowały, w dniach nauki szkolnej, zajęcia w trybie zdalnym.

Proszę dodatkowo sprawdzać informacje zawarte w zakładce NAUCZANIE ZDALNE 2021.

WAŻNE!

Od 22 marca do 18 kwietnia 2021 r. uczniowie wszystkich klas będą realizowali naukę w trybie zdalnym.

Placówka wychowania przedszkolnego (przedszkole i zerówka) nadal pracuje bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny przesuwa termin zawodów Konkursu na dzień 22 kwietnia 2021r. godz.9:00.

Dla uczniów, którzy zgłosili się do konkursu, a nie mogli wziąć w nim udziału w dniu 22 kwietnia 2021r. z powodu zamknięcia szkoły, Komitet Organizacyjny rozważy możliwość rozwiązywania zadań konkursowych za pośrednictwem internetu.

Drodzy Uczniowie,

W zakładce dla uczniów u góry strony znajdziecie ciekawe artykuły - zachęcam do przeczytania.

Sięgajcie także do zakładki Konkursy Zdalnie 2 (po lewej stronie), gdzie umieszczane są na bieżąco różne konkursy, w których warto wziąć udział.

E. Węgrzyniak - p. o. dyrektora ZSP w Lelowie

Konsultacje dla rodziców i uczniów

Klauzula informacyjna dla osób, które będą poddane kwarantannie ze względu na wystąpienie w placówce przypadku zakażenia Covid -19

PROCEDURY POSTEPOWANIA PRZECIWEPIDEMICZNEGO DLA DZIECI I RODZICÓW W ZESPOLE SZKOLNO PRZEDSZKOLNYM W LELOWIE