Informacja dla Rodziców z Przedszkola - Dyżur wakacyjny

Od dnia 1 lipca do 31 lipca 2020 r. Przedszkole w Lelowie będzie pełniło dyżur wakacyjny dla dzieci z terenu Gminy Lelów.

Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci na dyżur wakacyjny telefonicznie pod numer: 34 355 8290 lub przez e-mail: splelow@poczta.onet.pl.

Na stronie szkoły: zsplelow.szkolnastrona.pl i w przedsionku szkoły będą udostępnione dokumenty, które należy wypełnić zgłaszając dziecko na dyżur wakacyjny. Wypełnione dokumenty będzie można wrzucić do skrzynki w przedsionku bądź odesłać na adres e-mail. Niewypełnienie przez rodziców kompletu dokumentów będzie jednoznaczne z rezygnacją z dyżuru.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, w Przedszkolu nadal będą obowiązywały wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia.

Prosimy wszystkich rodziców zgłaszających dzieci na dyżur wakacyjny o zapoznanie się z w/w wytycznymi.

Załączniki:

klauzula dyżur wakacyjny