Nowy program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo.

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy o nowym programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie.

Zapraszamy też na stronę internetową programu (www.greco.services/pl/stypendia.html), gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz harmonogram i formularz zgłoszeniowy.

Załączamy ulotkę informacyjną.