Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127720
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia humanistyczne uczniów w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Wyniki udziału uczniów oraz zaangażowanie nauczycieli w różnorodnych konkursach organizowanych przez nauczycieli ZSP w Lelowie:

 

L.p.

Nazwa konkursu

Liczba uczniów

Osiągnięcie

Nauczyciel przygotowujący

 1.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

15

 

 

 

R. Korzeniec

A. Włodarska

E. Tyjas

 2.

X Regionalny Konkurs Ortograficzny

I etap - 18

 

 

II etap - 10

 

 

 

Laureat

Karolina Garus

Kl. VI s

A. Włodarska

E. Tyjas

 

R. Korzeniec

 3.

Gminny Konkurs Historyczny

,,Ważni dla Polski – ważni dla regionu”

I etap -12

 

 

 

 

 

 

 

A.Włodarska

 

 

I etap - 8

II miejsce

Olga Królicka     kl. VIII

Natalia Dors      kl. VIII

 

 

R. Korzeniec

 

 

 

I etap - 4

II miejsce

Adam Bożek kl. Vb

R Wawer

 4.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus- Historia

       34

Laureaci:

Marcin Kowalik

Kl. V a

Anna Jadczyk

Kl. VI s

Jakub Miłek kl. VI s

Bartłomiej Dziura kl. VI s

Katarzyna Popiół

Kl. VI a

R. Korzeniec

 

A. Włodarska

Laureaci:

Adam Bożek kl. Vb,

Kamila Popiół kl. Vb

R. Wawer

5. 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus- Polonica

        43

Laureaci:

Maciej Zasuń

Kl. Va

Anna Staszowska

Kl. VII b

Andżelika Latosińska

Kl. VII b

Aleksandra Cudak

Kl. VII b

 

Laureaci:

Katarzyna Popiół

Kl. VI a

Alicja Szwaja

Kl. VII a

 

Laureaci:

Urszula Okularczyk kl. IV

R. Korzeniec

A. Włodarska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Tyjas

 

 

 

 

 

 A. Kowalik

 6.

Konkurs poetycki „BIBLIO RYM”

15

I miejsce- Katarzyna Popiół kl. VI s, Kamila Popiół – kl. Vb

 

II miejsce-

Albert Labocha z kl. Vb oraz Oskar Foltyn – kl. Vb, Laura Pawlik kl. IV

 

III miejsce –

 Maja Świątek kl. IV

 

 

R. Wawer

E. Tyjas

 

 

  

R. Wawer

A. Kowalik

 

 

  

A. Kowalik

7. 

Konkursy plastyczne

„Kartka bożonarodzeniowa”

„Konkurs ekologiczny”

„Konkurs na najładniejszą choinkę”

20

 

A. Pawlik

 8.

Konkursy muzyczne

 

Wyróżnienie:

 

A. Skowrońska

D. Klimas