Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127779
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia uczniów w latach 2013/2014

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

IMIĘ  I NAZWISKO NAUCZYCIELA - OPIEKUNA

KONKURS

OSIĄGNIĘCIE

Alexander Janik IIIa

mgr Małgorzata  Deska

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Finalista

Mateusz Szczerba Ib

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki „Pingwin”

Wyróżnienie

 

Bartosz Włodarski Ia

mgr Ola  Kępska

 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „GALILEO” z geografii

Wyróżnienie

Bartosz Włodarski Ia

Mateusz Szczerba Ib

mgr Ewa  Galas

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „GALILEO” z fizyki

Dyplom laureata

 

Aleksandra Bieda Ib

mgr Ewa  Galas

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „GALILEO” z fizyki

Wyróżnienie

Mateusz Szczerba Ib

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2014

Wyróżnienie

Adrian Sowa IIb

Dawid Gęsikowski IIIa

Przemysław Wójcik IIa

Daniel Raźniak IIb

Sebastian Zgadzajski IIa

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Turniej gry komputerowej Counter Strike 1.6

II miejsce

 

Zespół 4 osoby

mgr Wioletta Prusek

II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Sprawności Wojskowej – „Stań w szranki z Pułaskim”

Wyróżnienie

Agata Molenda IIIa

Karolina Pytlarz IIIa

Angelika Kołacz IIIa

mgr Ola  Kępska

Powiatowy konkurs „Północna Jura - mój region”

II miejsce

 

Bartosz Włodarski

mgr Renata Wawer

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „GALILEO” z języka polskiego

Laureat

Agnieszka Pawlik IIa

mgr Renata Wawer

XIII Turniej Jednego  Wiersza  ”O Laur Wespazjana Kochowskiego” w Szczekocinach

III miejsce

Agata Molenda IIIa

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

I miejsce w etapie gminnym

Agnieszka Pawlik IIa

mgr Renata Wawer

Konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

II miejsce w etapie gminnym

Karolina Soja IIa

mgr Renata Wawer

Konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

III miejsce w etapie gminnym

Agata Molenda IIIa

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

wyróżnienie na szczeblu chorągwianym

Agata Molenda IIIa

mgr Agnieszka Kowalik

Jurajski Konkurs z Języka Polskiego (konkurs powiatowy)

Udział w II etapie

Agata Molenda IIIa

mgr Agnieszka Kowalik

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

Laureatka

Agata Molenda IIIa

dr Ewa Kłopot

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Finalistka

Olimpia Leśniczek IIIa

dr Ewa Kłopot

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

udział w II etapie

Martyna Kozłowska IIIa,

Hubert Wawer IIb

dr Ewa Kłopot

II Powiatowy Konkurs wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów szkół gimnazjalnych

udział w II etapie

Małgorzata  Włodarska IIIa

dr Ewa Kłopot

XXII konkurs na monografię historyczno-literacką „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

wyróżnienie

Agnieszka Pawlik kl. II a Karolina Soja  kl. II a Magdalena Pudło  kl. II b

dr Ewa Kłopot

Konkurs wiedzy z historii „Polscy laureaci Nagrody Nobla

Etap gminny

I, II, III miejsce

Bartosz Włodarski Ia

dr Ewa Kłopot

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z historii „Pingwin”

Wyróżnienie

Mateusz Szczerba Ib

dr Ewa Kłopot

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „GALILEO” z historii

Wyróżnienie

Alexander Janik

mgr Dorota Sękala

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalista

 

Alexander Janik

mgr Dorota Sękala

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego „GALILEO”

Wyróżnienie

Agata Molenda IIIa

mgr Jolanta Randak

X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

Wyróżnienie

Marta Stępień IIb

mgr Jolanta Randak

II Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim

Wyróżnienie

Kinga Woch IIb

mgr Jolanta Randak

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w Języku Angielskim

II miejsce

Mateusz Szczerba Ib

mgr Jolanta Randak

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w Języku Angielskim

III miejsce

Karolina Pytlarz IIIa

mgr Jolanta Randak

Program Youngster w roku szkolnym 2013/14

nagroda dla najlepszego ucznia(największy przyrost umiejętności językowych).