Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127760
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia uczniów w latach 2014/2015

Imię i nazwisko ucznia klasa

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

Konkurs

Osiągnięcie

Agnieszka Pawlik kl. IIIa

mgr Renata Wawer

XII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Marta Stępień kl. IIIb

mgr Agnieszka Kowalik

XII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Patrycja Dratwa kl. IIIa

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

I miejsce w etapie gminnym

Hubert Wawer kl. IIIb

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

III miejsce w etapie gminnym

Patrycja Dratwa kl. IIIa

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

Etap chorągwiany - wyróżnienie

Marlena Kaczmarzyk  kl. Is

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości  Jana Twardowskiego

I miejsce w etapie gminnym

Patrycja Dratwa kl. IIIa

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości  Jana Twardowskiego

I miejsce w etapie gminnym

Julita Giermala kl. IIIa

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości  Jana Twardowskiego

II miejsce w etapie gminnym

Agnieszka Luty kl. Is

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości  Jana Twardowskiego

II miejsce w etapie gminnym

Karolina Soja kl. IIIa

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości  Jana Twardowskiego

III miejsce w etapie gminnym

Agata Molenda

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs literacki pod hasłem "Droga Ryfko - list do szczekocińskiego getta"

(konkurs rozstrzygnięty  - lipiec 2014r)

I miejsce  - etap międzyszkolny

Mateusz Szczerba

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs literacki pod hasłem "Droga Ryfko - list do szczekocińskiego getta"

(konkurs rozstrzygnięty  - lipiec 2014r)

II miejsce  - etap międzyszkolny

Milena Żelazna kl. IIIb

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs literacki pod hasłem "Droga Ryfko - list do szczekocińskiego getta"

III miejsce  - etap międzyszkolny

Kinga Woch kl. IIIb

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs Ortograficzny "Międzygminny Mistrz Ortografii"

wicemistrz

Kinga Woch kl. IIIb

dr Ewa Kłopot

VIII Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie

II etap - udział

Hubert Wawer kl. IIIb

dr Ewa Kłopot

VIII Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie

II etap - udział

Mateusz Szczerba  kl. IIb

dr Ewa Kłopot

VIII Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie

II etap - udział

Agnieszka Pawlik kl. IIIa

dr Ewa Kłopot

XII Powiatowy Konkurs Historyczny dla Gimnazjów

II etap - udział

Hubert Wawer

dr Ewa Kłopot

XII Powiatowy Konkurs Historyczny dla Gimnazjów

II etap - udział

Katarzyna Kołacz kl. IIIa

dr Ewa Kłopot

Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny „Historia Szczekocin. Insurekcja Kosciuszkowska”

II miejsce

Bartosz Włodarski kl. IIb

dr Ewa Kłopot

Gminny Konkurs Historyczny „Lelów dawniej i dziś”

I miejsce

Karolina Pytlarz kl. Is

dr Ewa Kłopot

Gminny Konkurs Historyczny „Lelów dawniej i dziś”

II miejsce

Julia Choryłek kl. Ia

dr Ewa Kłopot

Gminny Konkurs Historyczny „Lelów dawniej i dziś”

III miejsce

Marta Stępień kl. IIIb

mgr  Dorota Sękala

III Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „JEDER KANN SINGEN”,

II miejsce

Agnieszka Pawlik kl. IIIa

mgr  Jolanta Randak

XII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

Laureatka

Piotr Mróz kl. Is

mgr Elżbieta Węgrzyniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”

Wyróżnienie

Mateusz Szczerba kl. IIb

mgr Elżbieta Węgrzyniak

Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z matematyki

Udział w etapie rejonowym

Mateusz Szczerba kl. IIb

mgr Elżbieta Węgrzyniak

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki „Olimpus”

Dyplom laureata

Aleksandra Bieda kl. IIb

mgr Małgorzata Deska

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z chemii „Olimpus”

Dyplom laureata

Magdalena Pudło  kl.IIIb

mgr Janusz Kowalik

Ogólnopolski konkurs ekologiczny „Ekotest” – z biologii

Dyplom laureata

Kinga Woch kl.IIIb

Marta Stępień kl. IIIb

Julia Choryłek kl.Ia

Szczerba Mateusz kl.IIb

Aleksandra Bieda kl.IIb

Rafał Kotarski kl.IIb

mgr Janusz Kowalik

Ogólnopolski konkurs ekologiczny „Ekotest” – z biologii

Wyróżnienie

Adrian Sowa kl. IIIb,

Robert Tomczyk kl. IIa

Przemysław Wójcik kl. IIIa

Daniel Raźniak kl. IIIb

Sebastian Zgadzajski kl. IIIa

mgr Elżbieta Węgrzyniak

Turniej gry komputerowej Counter Strike 1.6

I miejsce

Hubert Wawer kl.IIIb

Marta Stępień kl.IIIb

mgr Ola  Kępska

Powiatowy konkurs „Północna Jura - mój region”

II miejsce

Marta Stępień kl.IIIb

Paulina Skiba kl. IIIa

mgr D. Sękala

mgr E. Galas

 „Najładniejsza Kartka Walentynkowa” 

wyróżnienie