Statystyki

  • Odwiedziło nas: 127679
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lelowie

Szkoła Podstawowa w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

 Przedszkole w Lelowie

ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
tel. +48 34 355 00 81

e-mail: splelow@poczta.onet.pl

Osiągnięcia uczniów w latach 2015/2016

Imię i nazwisko ucznia klasa

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

Konkurs

Osiągnięcie

Weronika Palka

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

I miejsce w etapie gminnym

Weronika Palka

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

II miejsce w etapie chorągwianym

Weronika Palka

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs Recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

III miejsce w etapie ogólnopolskim

Anita Gorzelańczyk

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs Recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

III miejsce w etapie gminnym

Magdalena Pytlarz

mgr Agnieszka Kowalik

Konkurs Języka Polskiego

udział w II etapie

Anita Gorzelańczyk

mgr Agnieszka Kowalik

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Monika Nocuń

mgr Agnieszka Kowalik

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Magdalena Michalska

mgr Agnieszka Kowalik

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

finalista

Kinga Gawrońska

mgr Agnieszka Kowalik

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

finalista

Mateusz Szczerba

mgr Agnieszka Kowalik

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"

II wicemistrz

Monika Wójcik

mgr Renata Wawer

Konkurs Recytatorski ,,Strofy o ojczyźnie”

II miejsce w etapie gminnym

Bartosz Włodarski

mgr Renata Wawer

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Galileo

XI miejsce

Marlena Kaczmarzyk

mgr Renata Wawer

Turniej Jednego Wiersza "O Laur Wespazjana Kochowskiego"

wyróżnienie

Bartosz Włodarski

mgr Renata Wawer

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Karolina Pytlarz

mgr Renata Wawer

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

laureat

Izabela Krowicka

mgr Renata Wawer

XIII Jurajski Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego

finalista

Mateusz Szczerba

dr Ewa Kłopot

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Wiedzy o Społeczeństwie

laureat

Bartosz Włodarski

dr Ewa Kłopot

I Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie. Hasło przewodnie: „Społeczeństwo obywatelskie: z tradycją w przyszłość”

finalista

Izabela Krowicka

dr Ewa Kłopot

I Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie. Hasło przewodnie: „Społeczeństwo obywatelskie: z tradycją w przyszłość”

finalista

Dominika Sztanderska

dr Ewa Kłopot

I Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie. Hasło przewodnie: „Społeczeństwo obywatelskie: z tradycją w przyszłość”

finalista

Bartosz Włodarski

dr Ewa Kłopot

XIX Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie dla Gimnazjów zorganizowany przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

laureat

Bartosz Włodarski

dr Ewa Kłopot

XIII Powiatowy Konkurs Historyczny dla Gimnazjów

finalista

Julia Pytlarz

dr Ewa Kłopot

Konkurs Historyczny „Rok 2016 – Rokiem Jubileuszu 1050 –lecia Chrztu Polski

I miejsce w etapie gminnym

Anita Gorzelańczyk

dr Ewa Kłopot

Konkurs Historyczny „Rok 2016 – Rokiem Jubileuszu 1050 –lecia Chrztu Polski

II miejsce w etapie gminnym

Dominika Stępień

dr Ewa Kłopot

Konkurs Historyczny „Rok 2016 – Rokiem Jubileuszu 1050 –lecia Chrztu Polski

III miejsce w etapie gminnym

Natalia Pompka

dr Ewa Kłopot

Konkurs Historyczny dla Młodzieży Gimnazjalnej „Historia Szczekocin. Insurekcja Kościuszkowska”

IV miejsce

Mateusz Szczerba

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

udział w II etapie

Aleksandra Bieda

mgr  Małgorzata  Deska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

udział w II etapie

Mateusz Szczerba

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

XVI Powiatowy Jurajski Konkurs z Matematyki

finalista

Bartosz Włodarski

mgr  Małgorzata  Deska

XVI Powiatowy Jurajski Konkurs z Matematyki

laureat

Mateusz Szczerba

mgr Ola Kępska

XII Powiatowy Jurajski Konkurs z Geografii

laureat

Aleksandra Bieda

mgr  Małgorzata  Deska

XIII Powiatowy Jurajski Konkurs   z Chemii

laureat

Bartosz Włodarski

mgr Ewa Galas

IX Powiatowy Jurajski Konkurs z Fizyki

finalista

Filip Janasik

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI Pingwin 2015

wyróżnienie

Piotr Mróz

mgr Elżbieta  Węgrzyniak

Międzynarodowy Konkurs matematyczny Kangur 2016

wyróżnienie

Mateusz Szczerba

mgr Ola Kępska

Ogólnopolski Konkurs z Geografii  EDI Pingwin 2015

wyróżnienie

Dominika Stępień Szczerba Martyna Weronika Palka 

mgr Ola Kępska

Międzygimnazjalny konkurs geograficzny

wyróżnienie

Bartosz Włodarski

Mateusz Szczerba

mgr Ola Kępska

„Północna Jura- mój region” - konkurs powiatowy

II miejsce

Aleksandra Bieda

mgr  Małgorzata  Deska

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny EDI Pingwin 2015

wyróżnienie

Kinga Guła

mgr Dorota Sękala

I Wojewódzki Konkurs z Zakresu Techniki Sprawne ręce – Mądra Głowa pt. „Kwiaty z papieru”

II miejsce

Kamil Giermala

Izabela Krowicka

Dominika Sztanderska

Roksana Wizdorf

mgr Janusz Kowalik

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKOTEST”

wyróżnienie

Piotr Mróz

mgr  Wioletta Prusek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

udział w II etapie

Kamil Giermala

Damian Jasiński

Jan Fąfera

Patryk Sikora

mgr  Wioletta Prusek

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy i Sprawności Wojskowej

7 miejsce drużyna